• Kapitel jätkab Eesti Tennise Liidu kuldsponsorina
    by Ants on aprill 19, 2024 at 6:51 e.l.

Alates 2015. aastast Eesti tennist toetanud Kapitel ja Eesti Tennise Liit uuendasid sponsorlepingut, mis sätestab Kapiteli kui ühe Eesti Tennise Liidu kuldsponsori toetuse sisu ja mahud. Kapitel keskendub jätkuvalt andekate noortennisistide arengu toetamisele. Kapiteli toetus aitab kaasa Eesti tennise arengule ja sponsorlepinguga seotud Kapiteli stipendium toetab mitmeid Eesti väljapaistvaid 15-23aastaseid noortennisiste eesotsas meie meeste esireketi

• Raskest seisust välja tulnud Mark Lajal siiski kaotas Leedu esireketile
    by Ants on aprill 19, 2024 at 6:17 e.l.

Mark Lajal võitles kõvasti Gwangju Challengeri veerandfinaalis Ricardas Berankise (Leedu) vastu, kuid kaotas siiski 2:6, 7:6, 3:6. Esimene sett oli väga lühike ja 28 minutit kestnud mängu jooksul lõppesid punktid enamasti 1-5 löögiga. Berankis oli see, kes dikteeris mängurütmi, ta eelistas riskida ja seda ka tõrjetel. Kuigi eksimusi tuli sisse, ei häirinud need leedulast, sest

• Ingrid Neel jõudis Stuttgardis paarismängu poolfinaali
    by Ants on aprill 18, 2024 at 7:59 p.l.

Ingrid Neel, kes eelmisel nädalal esindas Eestit Vilniuses Billie Jean King Cupil, mängib sel nädalal Stuttgardi WTA 500 turniiril ja on jõudnud koos Ulrikke Eikeriga (Norra) paarismängu poolfinaali. Eikeriga koos võitis Neel mullu sügisel Tokyos ka WTA 500 turniiri, mis seni on USA-s sündinud Eesti tennisisti parim saavutus. Veerandfinaalis alistasid Eikeri/Neel neutraalse venelannade paari Anastassia

• Markus Mölder jäi argentiinlasele alla
    by Ants on aprill 18, 2024 at 1:44 p.l.

Markus Mölder kaotas täna Dubrovniki M15 turniiri teises ringis maailma 969. reketile Sean Hessile (Argentiina) 1:6, 1:6. Keeruline on mängu nägemata arvata, miks Mölder paljude tugevate vastastega mängib võrdselt ja ka neid võidab, aga teist turniiri järjest langeb välja kindla kaotusega. Ainus oletus, mida võib teha, et liivaväljakul on oma spetsialistid, kellega Mölderil on keeruline