• Paarismängus on veel võistlustules samuti Raisma ja Ivanov
    by Toomas on oktoober 28, 2021 at 3:05 p.l.

Analoogselt üksikmängule jätkavad meeste ITF-i turniiril Paf Open (M15) paarismängus ainsate Eesti tennisistidena Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov. Koos tugeva paari moodustanud Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov jätkavad turniiri esikoha püüdmist ka paarismängus. Veerandfinaalis olid nende vastasteks Mark Lajal ja Tšehhi tennisist Matthew William Donald. Dünaamilises mängus tegid Raisma/Ivanov kokku kolm servimurret, neist ühe avasetis

• Raisma ja Ivanov jõudsid Paf Openil üksikmängus veerandfinaali
    by Toomas on oktoober 28, 2021 at 1:15 p.l.

Täna selguvad meeste ITF-i turniiril Paf Open (M15) üksikmängus veerandfinalistid ja paarismängus poolfinalistid. Üksikmängus olid mõlemad meie mängijad võidukad. Esmalt lunastas pääsme veerandfinaali Kenneth Raisma (ATP 914.), kes võitis 19-aastase šveitslase Raffael Schaeri (ITF 1907.) 6:4, 7:5. Vaatamata seisule, oli õhus tunne, et Raismal on veel teine käik varuks olemas, kuigi otsustavast setist ei jäänud

• Elena Malõgina jõudis Karagandas jälle veerandfinaali
    by Ants on oktoober 28, 2021 at 9:56 e.l.

Elena Malõgina on Karagandas teist ITF-i W25 turniiri järjest jõudnud veerandfinaali. Eelmisel võistlusel ta kaotas veerandfinaalis neljalt matšpallilt, reedel selgub, kuidas läheb seekord. Igatahes on Malõgina mänginud veenvalt. Esimeses ringis alistas ta Sofia Tšuršina (Kasahstan) 6:3, 6:1 ja teises ringis Jekaterina Maklakova (Venemaa) 6:2, 6:3. Kuigi mõlemad alistatud on edetabelis Malõginast tunduvalt tagapool ja pääsesid

• EELVAADE | Alison van Uytvanck on korra juba Anett Kontaveidi tuju rikkunud
    by Ants on oktoober 27, 2021 at 5:59 p.l.

Pisut üle kolme aasta on möödas, kui Anett Kontaveit (2) kohtus viimati 27-aastase belglanna Alison van Uytvanckiga. Hea meelega Anett seda mängu ei meenuta, sest üsna suure tähtsusega matši Wimbledoni 3. ringis võitis van Uytvanck 6:2, 6:3. Võidu korral terendas Anettile Wimbledoni veerandfinaal, sest 1/8 finaalis olnuks tema vastane Darja Kasatkina, keda ta aasta varem