• Mark Lajal mängib esimese kategooria turniiri finaalis ja võitis paarismängu!
    by Ants on jaanuar 22, 2021 at 10:41 e.l.

Mark Lajal on jõudnud Eesti noorte seas kõrge saavutuseni, kui mängib laupäeval Svjatopetrovski (Ukraina) ITF-i 1. kategooria turniiri finaalis. Kui võrrelda nüüd seda tulemust maailma noorte edetabelis parimal nädalal 12. kohani kerkinud Kenneth Raisma saavutustega, siis Raisma ei võitnud omal ajal esimese kategooria turniiri, kuid mängis samuti finaalis Yucatan Cupil (Mehhiko). Küll on aga Raisma

• Mark Lajal võitis jälle! Maailma juunioride TOP50 paistab!
    by Ants on jaanuar 21, 2021 at 12:42 p.l.

Mark Lajal jõudis juunioride ITF-i 1. kategooria turniiril Svjatopetrovskis juba poolfinaali ja pole endiselt settigi kaotanud! Neljapäeval peetud veerandfinaalis alistas Lajal ITF-i juunioride edetabeli 82. mängija Artjom Podorožnõi (Ukraina) 6:4, 6:1. Kõigis senistes mängudes on Lajal vastasele loovutanud kas 4 või 5 geimi. Sellega on Lajalil nüüd käes 140 ITF-i punkti ja kui maha läheb

• Mark Lajal jätkas Ukrainas väga kindlalt
    by Ants on jaanuar 20, 2021 at 5:02 p.l.

Mark Lajal on juunioride ITF-i 1. kategooria turniiril Svjatopetrovskis (Ukraina) kahe ringi jooksul võitnud kõik setid kindlalt, kõige tasavägisem tulemus on olnud 6:3. Kolmapäeval alistas maailma noorte edetabelis 65. kohal asuv Lajal Filip Pieczonka (Poola, ITF juuniorid 129.) 6:2, 6:3 ja kohtub nüüd veerandfinaalis Artjom Podorožnõiga (Ukraina, 82.), kes lülitas välja kolmandana asetatud prantslase Max

• Anett Kontaveit Austraaliast: kõige raskem on säilitada head meeleolu
    by Ants on jaanuar 19, 2021 at 6:25 p.l.

Anett Kontaveit andis teisipäeval Skype’i teel intervjuu ETV saatele “Ringvaade“, kus ta pajatas Eesti huvilistele oma täielikust karantiinist, milles ta peab viibima peaaegu WTA turniiri alguseni. Tennisnet juba kirjutas uudise, kuidas lennukis, millega Kontaveit Melbourne’i saabus, avastati ühel reisijal (Bianca Andreescu treener Sylvain Bruneau) koroonaviirus ja kõik tennisistid, kes selle lennuga saabusid, peavad nüüd 14