u10 banner

U10 PROGRAMM

2019.aastal alustatud projekti eesmärgiks on luua standardid U10 mängijate jaoks; koostada U10 treeningprogramm, mis aitaks klubidel ja koolidel viia läbi eesmärgipõhiseid treeninguid ning parandada U10 mängijate kvaliteeti ja tulevikus Eesti mängijate konkurentsivõimet maailmas.

Projekti missiooniks on arendada üle Eesti U10 mängijaid, kes oleksid tehniliselt ja taktikaliselt võimekad, visad võistlushimulised sportlased, omades mänguoskusi, mis on vajalikud, et võimaldada neil jätkata oma arengut U12 vanuseklassis.

Projekti meeskonna ülesanne on nõustada ja aidata huvi tundvaid klubisid ja treenereid nende U10 programmi kvaliteedi tõstmisel. Täpsema info saamiseks võtke ühendust projektijuhi või oma piirkonna projekti koordinaatoriga.

Välisekspert Mark Tennant on üks tuntumatest ja nõutumatest U10 tennise ekspertidest maailmas. Ta on ligi 20 aastase staažiga treener ja koolitaja Inglismaalt, kes on koolitanud ja töötanud ligi 100 riigis üle maailma. Tennant on Inspire 2 Coach treenerite koolitamise ja litsenseerimise firma asutaja, ITF Tennis XPress ja Tennis 10 programmide looja.

Meeskond:
Välisekspert Mark Tennant (GBR)

Priit Pihl (Viljandi) - projekti juht, priipihl@hotmail.com, 5148696
Maret Ani (Rakvere) - maret_ani@hotmail.com
Armand Levandi (Tallinn) - armandlevandi@gmail.com
Aleksei Timofejev (Tallinn) - aleksei.timofeev@tallink.ee
Marek Turu (Laagri) - marekturu@gmail.com
Fredi Vöörman (Viimsi) - fredi@tenniseakadeemia.ee

 

Tennis 10 kompetentside juhend

Tennis 10 kompetentsid

Tennis 10 kompetentsid (mv)

Punase palli progressioonid

Oranži palli progressioonid

Väljakute suuruste poster

Punaste ja oranžide väljakute mahamärkimise juhis (inglise keeles)

Taktikaliste kompetentside progressioon

Tehniliste kompetentside progressioon