• Mark Lajal ei kulutanud võitmiseks tundigi
    by Ants on aprill 16, 2024 at 7:45 e.l.

Eesti esireket Mark Lajal alustas Gwangju Challneger 75 turniiri võimsalt, kui alistas 57 minutiga Lõuna-Korea tennisisti Duckhee Lee (ATP 625.) 6:1, 6:1. Kui tundub, et sellises mängus midagi huvitavat ei juhtunud, siis tegelikult väike üllatus ikkagi oli – nimelt kaotas Lajal mõlemad geimid oma servil, mis tähendab, et vastane ei saanudki oma pallingul ühtki geimi.

• Mark Lajal kohtub kolmandat korda järjest lõuna-korealasega
    by Ants on aprill 15, 2024 at 6:37 p.l.

Mark Lajal kohtub Gwangju Challenger 75 turniiri avaringis loosi tahtel Duckhee Lee’ga (Lõuna-Korea, ATP 625.) Ka eelmisel turniiril Busanis kohtus Lajal kahes ringis lõuna-korealastega. Lee oli alles 18-aastane, kui ta 2017. aasta aprillis kerkis edetabelis maailma 130. reketiks. Nüüd on sellest seitse aastat möödas, aga Lee pole viimasel ajal isegi TOP300 sekka mahtunud. Kahesaja parema

• Mark Lajalil oli Koreas taas loosiõnne
    by Ants on aprill 13, 2024 at 5:08 p.l.

Teist Lõuna-Korea Challenger-turniiri järjest kohtub Eesti esireket Mark Lajal esimeses ringis kvalifikatsiooniturniirilt edasipääsejaga, seega tema vastane Gwangju Challenger 75 võistlusel enne esmaspäeva ei selgu ja avakohtumise peab Lajal ilmselt teisipäeval. Teises ringis tuleks vastu asetatud mängija, kuid ta peab enne võitma. Sel nädalal Busanis juhtus nii, et teisena asetatud soomlane Otto Virtanen kaotas ja Lajal

• Eesti sai Billie Jean King Cupi turniiril võiduga seitsmenda koha
    by Ants on aprill 13, 2024 at 1:35 p.l.

Eesti naiskond alistas Vilniuses Billie Jean King Cupi II grupi Euro-Aafrika tsooni turniiril Bosnia ja Hertsegoviina 2:1 ning lõpetas seitsmendana. Mängu tähtsus suur ei olnud, aga üks koht kõrgemal lõpetada võib tähendada paremat asetust järgmiseks hooajaks. Eesti ei pannud täna välja Kaia Kanepit, kuid tuli välja, et ka Bosnia esireketi Dea Herdzelase (WTA 530.) seisund