• Reinvald ja Strasch tegid Aizkraukles hea turniiri
    by Ants on detsember 5, 2022 at 2:56 p.l.

Lõppenud nädalal toimus Eesti noortele tennisistidele tuttavas Läti linnakeses Aizkraukles ITFi juunioride 3. kategooria turniir. Vägeva etteaste tegi nooruke Kätriin Reinvald, hea turniiri sai kirja ka Georg Strasch – mõlemad Eesti noormängijad alustasid kvalifikatsioonist ning jõudsid veerandfinaali. Noormeeste turniiril alistas Strasch kvalifikatsioonis kõigepealt lätlase Eduards Karpovsi 6:0, 6:2, seejärel ka kvalifikatsiooni esimese paigutuse, türklase Haydar

• Mark Lajal saavutas kolmanda turniirivõidu hiilgava finaaliga
    by Ants on detsember 4, 2022 at 10:11 e.l.

Mark Lajal (5) alistas Monastiri ITF-i M25 turniiri finaalis maailma 313. reketi Bu Yunchaokete (Hiina) 6:4, 6:1 ja võitis oma kolmanda ITF-i, kuid esimest korda M25 taseme turniiri. Alates esimese seti keskpaigast kuulus mäng täielikult Lajalile, ta võitis viimasest 12st geimist 10, mis tähendas nelja servimurret. Lajal jäi ise murdega taha 2:3, kuid just sellest

• Mark Lajal jõudis teist korda M25 turniiri finaali
    by Ants on detsember 3, 2022 at 2:48 p.l.

Mark Lajal (5) jõudis karjääri jooksul teist korda ITF-i M25 turniiri finaali, esimest korda oli ta nii kaugele jõudnud tänavu septembri algul Prantsusmaal, aga tookord finaalis kaotas. Vahepeal proovis Lajal võimeid Challenger-turniiridel, kus ta sai häid võite, aga kokkuvõttes kõrget kohta mitte. Nüüd naasis Eesti esireket M25 tasemele ja edukalt, sest juba finaalipääs ja poolfinaalis

• Mark Lajal mängib Tuneesias poolfinaalis
    by Ants on detsember 2, 2022 at 1:27 p.l.

Mark Lajal (5) võitis Monastiri ITF-i M25 turniiri veerandfinaalis Christoph Negritu (Saksamaa, ATP 707.) 6:4, 7:5. Teist mängu järjest ei loovutanud Lajal ühtki servigeimi, kuid seekord tuli Eesti esireketil selleks päästa koguni 11 murdepalli! Ise realiseeris Lajal 8st murdepallist 2. Eriti võimalusterohke oli teise seti algus, kus seisuni 4:4 oli vastasel viis ja Lajalil neli