winter-cups-2024-fb

Tulge Winter Cup’ile kaasa elama!

 

26.-28. jaanuaril toimub Forus Spordikeskus Viimsis rahvusvaheline juunioride võistkondliku tennisevõistluse Winter Cups turniir.

Eesti võttis enda korraldada U12 tüdrukute Zone C alagrupi, kus osalevad võistkonnad Eestist, Lätist, Soomest, Poolast, Hollandist, Horvaatiast, Suurbritanniast. Eestit esindavad Elizaveta Anikina, Vera Morozova ja Ieva Bzhelenko, Eesti võistkonna kapten on Ain Suurthal.

1977. aastal alguse saanud Tennis Europe Winter Cups on kujunenud spordiala juhtivaks juunioride võistkondlikuks sisetennisevõistluseks. Traditsiooniliselt mängitakse turniir nii 14- kui ka 16-aastaste, aga ka  12-aastaste ja nooremate vanusekategooriates, võistlus on avatud Euroopa rahvuslike föderatsioonide poolt nomineeritud võistkondadele.

Võistlus mängitakse kahes etapis. Kvalifikatsioonietapil sõidavad võistkonnad võistlema ühte neljast kvalifikatsioonigrupist, millest igaüks võõrustab kuni kaheksat riiki. Iga kvalifikatsiooniturniiri võitja ja finalist pääsevad 2 nädalat hiljem toimuvale finaalturniirile, mis seekord toimub Sunderlandis, Suurbritannias.

Rohkem infot:
Winter Cups
Winter Cup Tallinna turniiri tabel
Winter Cups 12&U infolehed